„Mokytojo TV“ tiesioginė vaizdo transliacija „Informatika pradiniame ugdyme: sužinokime, įsitraukime, kurkime“

2017 m. vasario 23 d. „Mokytojo TV“ vyko tiesioginė vaizdo transliacija „Informatika pradiniame ugdyme: sužinokime, įsitraukime, kurkime“.

Transliacijoje buvo kviečiami dalyvauti pradinių klasių mokytojai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo padalinių specialistai, mokiniai ir jų tėvai bei visi kiti, besidomintys informatika ir skaitmeninių technologijų naujovėmis.

Transliacijos tikslas – pristatyti 2017–2018 metų planuojamą pradinio ugdymo informatikos turinio kūrimą ir išbandymą. Laidos dalyviai aptarė mokyklų komandų, kurios talkins kuriant informatikos bendrąsias programas ir mokomąją medžiagą, bandys informatikos turinį, atrankos kriterijus, taip pat atsakė į žiūrovų klausimus.

Transliacijoje dalyvavo Vilniaus universiteto profesorė Valentina Dagienė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Egidija Nausėdienė ir Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė Albina Zdanevičienė.

Transliacijos metu buvo galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Transliacijos vaizdo įrašas.