Kūrybinės dirbtuvės

2017 m. birželio 5 d. prasidėjo savaitę trukusios projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ kūrybinės dirbtuvės. Jose dalyvavo 10-ies į projektą atrinktų mokyklų komandos.

Birželio 5–9 d. intensyvios programos tikslas – mokytojų kompetencijos ugdyti mokinių skaitmeninį raštingumą tobulinimas. Kūrybinėse dirbtuvėse su dalyviais dirbo lektoriai iš Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro, Vilniaus universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Švietimo informacinių technologijų centro, Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, UAB „Biznio mašinų kompanija“ ir VšĮ „Robotikos Akademija“. Taip pat pranešimus skaitė profesorius Mikko-Jussi Laakso iš Suomijos Turku universiteto.

Kupini puikios nuotaikos ir troškimo mokytis į kūrybines dirbtuves rinkosi dalyviai. Mokytojai minėjo, kad ketina geriau susipažinti su projekte dalyvaujančiais kolegomis, pasipildyti žinių bagažą. Džiugu, kad kūrybinių dirbtuvių metu sukauptą patirtį dalyviai planuoja skleisti savo mokyklose.